f

Župa Kotoriba

Raspored misnih nakana do 22.4.2018.

16.04. Ponedjeljak
Benedikt 18:00 + JOSIP JAJETIĆ, ANA i FRANJO VUKOTIĆ. ANIKA i KOLOMAN FORAUER

17.04. Utorak
Šimun
18:00 + TRSTENJAK JOSIP i AGNEZA (god.)
+ MALTAR ANTUN

18.04. Srijeda
Hermogen
18:00 + DOLENČIĆ KATICA i ZVONKO, SUŠEC PAVAO i TEREZIJA 

19.04. Četvrtak
Marta
17:30 – EUHARISTIJSKO KLANJANJE
18:00 + OBITELJ NOVAK TEREZIJA i ANDRIJA i djeca IVAN i ANA BUTORAC

20.04. Petak
Agneta 18:00 + RODEK MARGARETA (3.spr) i suprug JOSIP

21.04. Subota
Anzelmo
17:00 + KRŠTENJE POD SVETOM MISOM
DANIJEL LUKŠA
IRIS KNEZ

22.04. Nedjelja
ČETVRTA USKRSNA NEDJELJA
8:00 + MARTAN ĐURO (god.), roditelji JOSIP i MARIJA i braća AUGUST i FRANJO
10:30 + ŽUPNA SVETA MISA

 

Pola sata prije mise je pobožnost svete krunice

Župni ured radi radnim danom (utorak – subota) dva sata prije svete mise (od 16:00 – 18:00 sati)

Nedjeljom i blagdanom župni ured ne radi

Broj župnog ureda: tel: 040/682-174

mob: 091/222-0422

Raspored misnih nakana do 15.4.2018.

09.04. Ponedjeljak
Navještenje Gospodnje - Blagovijest
18:00 + HABUŠ KATARINA (god.), ROK i JOZEFINA, POGORELEC AMALIJA

10.04. Utorak
Mihovil
18:00 + KRZNAR LADISLAV i NADA (god.)

11.04. Srijeda
Stanislav
18:00 + VOLAR BARBARA (god.) i FRANJO, HORVAT SLAVKO

12.04. Četvrtak
Sofija
18:00 + PLAČKO BOŽENA i TOMO i obitelj PLAČKO

13.04. Petak
Martin 18:00 + SMRK VIKTOR (god.), ŠKODA ROK, ANA, FILIP, ANTONIJA, BRANKA, MARIJAN i JOSIP

14.04. Subota
Valerijan
17:00 + REBOK BORIS, LATIN BARBARA i PAVAO
+ LUDAŠ IVAN (god.) i roditelji FRANJO i EMILIJA

15.04. Nedjelja
TREĆA USKRSNA NEDJELJA
8:00 + STJEPAN TROJKO
10:30 + ŽUPNA SVETA MISA

 

Pola sata prije mise je pobožnost svete krunice
Župni ured radi radnim danom (utorak – subota) dva sata prije svete mise (od 16:00 – 18:00 sati)
Nedjeljom i blagdanom župni ured ne radi
Broj župnog ureda: tel: 040/682-174
mob: 091/222-0422
broj našeg zvonara:099/208-7763

Raspored misnih nakana do 8.4.2018.

02.04. Ponedjeljak
Uskrsni ponedjeljak
08:00 + SILADI ROZALIJA i JOSIP i sinovi, IVAN, VINKO i SLAVKO

03.04. Utorak
Rikard
NEMA SVETE MISE
DEKANATSKI SVEĆENIČKI SUSRET

04.04. Srijeda
Izidor
18:00 + VIKTORIJA HORVAT (2. spr.)

05.04. Četvrtak
Vinko
18:00 + VUGRINČIĆ DRAGA
(30-ti dan) i suprug VINKO

06.04. Petak
Irenej 18:00 + HERTELENDI ĐURO, VALPATIĆ KATARINA i IVAN iz PULE

07.04. Subota
Ivan
16:00 + VJENČANJE POD MISOM – BLAGUS – MATOTEK
17:00 + ZAHVALNICA PO JEDNOJ NAKANI
DOLENČIĆ ROZA (3. spr.), NIKOLA (god.), FRIŠČIĆ MARTIN i KATARINA
FUNDAK JOSIP (god.), ĐURO (god.) i MARGARETA
UJLAKI VINKO i MARIJA, UJLAKI LADISLAV i KATARINA, IVANOVIĆ KATARINA i STJEPAN i UJLAKI VINKO

08.04. Nedjelja
BIJELA NEDJELJA
8:00 + ŠAREK AMBROZIJE
10:30 + ŽUPNA SVETA MISA

 

Pola sata prije mise je pobožnost svete krunice
Župni ured radi radnim danom dva sata prije svete mise
(od 16:00 – 18:00 sati)
Nedjeljom i blagdanom župni ured ne radi
Broj župnog ureda: tel: 040/682-174
mob: 091/222-0422
broj zvonara:099/208-7763

Raspored misnih nakana do 1.4.2018.

26.03. Ponedjeljak
VELIKI PONEDJELJAK
08:00 + TROJKO NIKOLA (god.), ANASTAZIJA, ROK i VOJVODA VINKO

27.03. Utorak
VELIKI UTORAK
08:00 + RAJHER VERONA (god.) i FRANJO

28.03. Srijeda
VELIKA SRIJEDA
08:00 + MARKOVIĆ BOŽENA i obitelj
09:00 – ISPOVIJED i SV. MISA U STARAČKOM DOMU
ISPOVIJED BOLESNIKA

29.03. Četvrtak
VELIKI ČETVRTAK
18:00 + MISA VEČERE GOSPODNJE

30.03. Petak
VELIKI PETAK
15:00 + OBREDI VELIKOG PETKA

31.03. Subota
VELIKA SUBOTA
19:00 + VAZMENO BDIJENJE

01.04. Nedjelja
NEDJELJA USKRSNUĆA GOSPODNJEGA - USKRS
07:00 + OBITELJ GOLUBIĆ, ELIZABETA, MIJO i JOSIP i DELDUKA ANA
BLAGOSLOV HRANE POD SVETOM MISOM
10:30 + ŽUPNA SVETA MISA

 

Pola sata prije mise je pobožnost svete krunice

Župni ured u Velikom tjednu ne radi

Broj župnog ureda: tel: 040/629-374

mob: 091/222-0422

broj zvonara: 099/208-7763

email župe: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Raspored misnih nakana do 24.3.2018.

19.03. Ponedjeljak
Sv. Josip Zaštitnik Domovine
17:00 + BISTER PAVAO i CECILIJA

20.03. Utorak
Klaudija
08:00 + CENKO JOSIP
ISPOVIJED U MALOJ SUBOTICI

21.03. Srijeda
Serapion
08:00 + KOVAČIĆ IVKA, ŠPOLJAR ANA, JOSIP KOVAČIĆ i TEREZIJA LONČAR
ISPOVIJED U PODTURNU

22.03. Četvrtak
Oktavijan
08:00 + RODEK MARGARETA (2.spr) i suprug JOSIP
ISPOVIJED U SVETOJ MARIJI 

23.03. Petak
ŽALOSNA GOSPA
PROŠTENJE U NAŠOJ ŽUPI 08:00 + SILADI MARIJA i KRISTIJAN i na jednu nakanu
10:00 + KORIZMENA ISPOVIJED U NAŠOJ ŽUPI
10:30 + ŽUPNA SVETA MISA
17:00 + KORIZMENA ISPOVIJED U NAŠOJ ŽUPI

24.03. Subota
Latin
16:00 + PIŠPEK ZLATKO i pokojni iz obitelji PIŠPEK i TALAŠ
+ HORVAT MARIJA (god.), MIJO, TEREZIJA i DRAGO
Krštenje pod svetom misom:
VID FUNDAK

24.03. Nedjelja
NEDJELJA MUKE GOSPODNJE
(CVJETNICA)
08:00 + KALINIĆ VLADIMIR (god.), ROK, ANA, MARIJANA, FUNDAK VINKO i ANA, TILOŠANEC ZLATKO
10:30 + ŽUPNA SVETA MISA

 

Pola sata prije mise je pobožnost svete krunice

Župni ured u vrijeme korizmenih ispovijedi ne radi

Broj župnog ureda: tel: 040/629-374

mob: 091/222-0422

broj zvonara: 099/208-7763

email župe: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

Pretplatite se na ovaj RSS feed
facebook   youtube