• 22.06.2026
  • 1 Min čitanja


Povodom Dana antifašističke borbe, koji se u Republici Hrvatskoj obilježava danas    22.lipnja, predstavnici Općine Kotoriba - predsjednik Općinskog vijeća Hinko Virgej i vijećnik Borna Valpatić, odali su počast svima koji su svojim životima i djelima pridonijeli borbi protiv fašizma, polaganjem vijenca kod spomen obilježja žrtvama.